Лудогорец разгроми Спартак (Варна) в контрола

17:56, 07.02.2022
Чете се за: 01:17 мин.
лудогорец разби спартак варна контрола

Българският шампион Лудогорец постигна убедителна победа с 4:0 срещу втородивизионния Спартак (Варна) в последната си проверка преди началото на пролетния полусезон у нас.

На един от терените на клубната си база "орлите" започнаха ударно и още в 4-та минута едно от новите попълнения в тима Спас Делев откри резултата.

Отново българският национал беше точен за 2:0 в 23-та минута, а десет по-късно Каули Оливейра направи преднината на домакините класическа.

През второто полувреме ситуацията на терена не се промени драстично, а в 66-та минута Кирил Десподов оформи крайния резултат 4:0 след индивидуален пробив отляво.

За Лудогорец това беше и последната контрола преди подновяването на Първа лига в края на следващата седмица с мач срещу Арда (Кърджали).

От своя страна пък "соколите" ще изиграят още една проверка преди отново да насочат поглед към Втора лига и битката за промоция елита.

МЗ: Консумацията на дезинфектант с хлорен диоксид крие сериозен риск за здравето