Луис Суарес намери нов начин за бавене на играта (Видео)

Луис Суарес
15:40, 22.06.2021
Чете се за: 01:35 мин.

Футболистът от националния отбор на Уругвай Луис Суарес намери нов способ да бави играта по време на мач. Нападателят на Атлетико Мадрид изигра ключова роля при равенството на неговия тим срещу Чили (1:1) в турнира Копа Америка.

След негов изстрел топката се отклони в Артуро Видал, за да влезе във вратата на съперника като автогол за крайното 1:1 в 66-ата минута.

За да забави времето на по-късен етап, Луис Суарес реши да оправя екипировката си точно пред вратаря на съперника Клаудио Браво.

Нападателят се наложи да събуе и отново да обуе футболната си обувка точно пред стража, докато той вкарваше топката в игра. Клаудио Браво, разбира се, познавайки добре манталитета на Суарес първоначално се опита да го избегне, но след това побутна топката в краката му, като това не промени плановете на Суарес ни най-малко.

Отборът на Уругвай заема четвърто място в групата само с една точка, а автоголът на Артуро Видал е първото попадение за тима от ноември месец.

Снимки: БГНЕС

ЮНЕСКО: Големият бариерен риф трябва да бъде обявен за застрашен