Неуспешен опит за кражба от златарско ателие беше извършен преди обяд в центъра на Бургас.
Около 11.30 часа неизвестен мъж влязал в ателието и нападнал продавачката с електрошок при опит от нейна страна да натисне паник бутона.
Ателието се намира в центъра на Бургас на ул. "Александровска". Следствените действия на място продължават, а извършителят все още се издирва. Разпитват се свидетели.
Повече подробности вижте във включването на Давид Сукнаров
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"