Още двама български състезателя ще спорят за медалите на европейското по борба за момчета и момичета в София, след като преодоляха репешажите в "Асикс Арена".
Стефан Стефанов ще има за съперник Илия Кандалин (Русия) в категория до 44 кг. на класическия стил, а Мартин Шишеков (75 кг) ще излезе срещу сърбина Душан Стокич.
За златото пък Альоша Илиев ще спори с руснака Давид Валиев в категория до 41 кг.
Финалите започват от 18.00 часа. Преди това ще се изиграят полуфиналите в свободния стил, до които стигна едно наше момче – Ердал Галип ще има за съперник Аврам Мостапулов (Гърция). Двубоите са от 17.00 часа.
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
Иван Демерджиев за катастрофата на АМ "Тракия": Недопустимо е товарен камион без товар да премине с лекота през мантинелите
Срещу гонките в Дупница: Затягат контрола на пътя с нови камери и засилено полицейско присъствие