Мъжът е арестуван за срок до 24 часа
Полицията задържа шофьор с рекордните 4,46 промила в Бургас.
Случаят е от снощи, когато на ул. “Ал. Г. Коджакафалията” до бл. 218А в к-с “Меден рудник” полицейски служители спрели за проверка лек автомобил с бургаска регистрация. Колата е управлявана от 37-годишен мъж от руенското село Добромир.
След извършената на място проверка е установено, че мъжът шофира след употреба на алкохол с концентрация – 4,46 промила. Шофьорът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста