Българката не успя срещу представителка на Индийка на турнира в столицата на Азербайджан.
Калояна Налбантова допусна поражение на четвъртфиналите на единично жени на международния турнир по бадминтон "International Challenge" в Баку (Азербайджан).
Поставената под номер 3 в схемата българка отстъпи в оспорван мач пред Ашмита Чалиха (Индия) с 21:17, 16:21, 18:21 за час на корта.
Налбантова спечели първия гейм, а в следващите два индийката спечели няколко разигравания в края и стигна до крайния успех.
На турнира в Баку участваха петима български състезатели.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг