Протестиращите поискаха Общинският съвет да не вдига налога в годината, когато страната ни приема еврото
Протест на "ДПС - Ново начало" срещу готвено увеличаване на такса смет за населението и бизнеса в Община Минерални бани.
Протестиращите, които се събраха пред сградата на общината, поискаха Общинският съвет да не вдига налога в годината, когато страната ни приема еврото. Според тях предстои таксата да скочи с 85 на сто за населението и 25 на сто за бизнеса.
Това е единствената община, в която се иска повишаване на таксата, заявиха недоволните. Сред протестиращите бяха областният лидер на партията Мехмед Атаман и депутатът Станислав Анастасов.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
След репортаж на БНТ: Прокуратурата в Кюстендил се самосезира за фалшиви гръцки шофьорски книжки
Прокуратурата повдигна обвинение за умишлено убийство след инцидент на „Лъвов мост“ в София
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"