Кралска каляска, управлявана от кочияши в пищни униформи, събра погледите на минувачи и шофьори в центъра на София.
Каляската премина парадно по жълтите павета.
Предполага се, че с нестандартното превозно средство на бала ще пристигне поредната абитуриентка-принцеса.
Снимките ни изпрати Силвия Иванова

Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"