Българската щафета започна сезона в топ 10
Българските биатлонистки започнаха сезона с силно 9-о място
Женската щафета на България се представи отлично в първия старт за сезона от Световната купа по биатлон в Йостерзунд. Отборът – Валентина Димитров, Милена Тодорова, Мария Здравкова и Лора Христова – завърши девети на 4 х 6 километра.
Българките впечатлиха с най-точната стрелба от всички 21 отбора. Използваха само три резервни патрона и не допуснаха нито една наказателна обиколка, което им помогна да изпреварят силните тимове на Германия и Норвегия.
Франция спечели състезанието, следвана от Италия и Чехия. Българският отбор финишира за 1:14:02.1 часа – на 2 минути и 44 секунди зад победителките.
По-късно предстои и мъжката щафета.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)