Българските девойки Стиляна Николова и Ева Брезалиева се представиха отлично и спечелиха три медала на Европейското първенство по художествена гимнастика в украинската столица Киев.
Николова се пребори за европейската титла на лента и за сребро на топка, а Брезалиева завоюва бронз на въже.
Брезалиева първоначално заемаше четвърто място във финала на въже, но след подадена контестация от щаба ни мина на трета позиция.
На бухалки тя финишира четвърта. Стиляна Николова показа фантастична игра във финала на топка и заслужено грабна среброто, а после стана европейска шампионка на лента
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра