ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

 

Спешни медици оказали помощ на повече от 80 полицаи на протеста вчера

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:41 мин.
У нас

В лечебните заведения са прегледани 43 цивилни лица, от които хоспитализирани са двама души

спешни медици оказали помощ повече полицаи протеста

През изминалото денонощие екипи на Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) в София са обработили над 60 сигнала. В периметъра на протестите са работили шест спешни екипа. На място спешните медици са прегледали и оказали необходимата помощ на повече от 40 служители на МВР и на близо 30 цивилни лица. Преглеждани са лица и на територията на РПУ.

ЦСМП и лечебните заведения са оказали медицинска помощ на повече от 80 представители на органите на реда.

В лечебните заведения са прегледани и обработени 43 цивилни лица, от които хоспитализирани са двама души.

В Първа МБАЛ-София са прегледани двама души – служител на МВР и цивилно лице. Лечебното заведение информира за един хоспитализиран.

В УМБАЛ "Царица Йоанна-ИСУЛ" са прегледани общо 37 души - 13 служители на МВР и 24 цивилни лица. Няма хоспитализирани.

Във Военномедицинска академия са прегледани четирима души, трима са освободени, а един е хоспитализиран.

През УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов" са преминали общо 17 души - 13 цивилни лица и четирима служители на МВР. Хоспитализиран е един служител на МВР.

В УМБАЛ „Света Анна" е прегледан един цивилен - отказал изследвания и напуснал лечебното заведение.

Представители на органите на реда са обслужвани и от МВР болница. Общо 23-ма служители са преминали през Спешното отделение на лечебното заведение. Има хоспитализирани.

Снимка: Десислава Кулелиева

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?