Българската гимнастичка Стилияна Николова завоюва сребърен медал в многобоя на европейското първенство по художествена гимнастика във Варна.
Със силни изпълнения на четирите уреда тя се нареди сред най-добрите състезателки на континента и зарадва българските фенове.
Това е трети пореден медал за Стилияна от европейско първенство. След златото през 2024 година и среброто през 2025-а, тя отново се качи на почетната стълбичка.

Европейската титла спечели Даря Варфоломеев от Германия, а бронзовият медал остана за Таисия Онофричук от Украйна.
Новото отличие на Стилияна е още едно доказателство, че българската художествена гимнастика продължава да бъде сред най-силните в Европа.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?