В понеделник треньорите Жоел Арате и Валентин Поптолев събраха 18-те най-добри български боксьори на лагер.
Националният ни отбор за мъже се готви на пълни обороти за големите битки, които го очакват тази година. В понеделник треньорите Жоел Арате и Валентин Поптолев събраха 18-те най-добри български боксьори на лагер в Белмекен, където ще останат в следващите 20 дни. И още от първите часове на високопланинската база започнаха с тежките занимания и здрави спаринги.

Заедно с нашите национали подготовка водят и първите състави на Австрия, Северна Македония и Косово.
„Белмекен е най-добрата база, на която можем да проведем подготовката си в началото на годината. Условията са много добри, доволен съм от всичко. Радвам се, че с нас има и толкова чуждестранни боксьори, с които да правим спаринги. Този етап на подготовката е много важен, защото поставя основата, върху която ще надграждаме за Купа „Странджа“, предстоящите Световни купи и разбира се за Европейското първенство за мъже в София. В отбора има и по-млади момчета, които тепърва се включват при мъжете и за тях е хубаво да трупат опит и да влязат в боя още от първите дни“, коментира подготовката на националите ни Жоел Арате.
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара