Уулвърхямптън обърна Челси и се доближи на две точки от него

11:59, 16.12.2020
Чете се за: 00:33 мин.
уулвърхямптън обърна челси доближи две точки

Футболистите на Нуно Ешпирито Сантош спечелиха с 2:1 на своя "Молиню", за да се изкачат на 10-та позиция в подреждането на Висшата Лига, но въпреки това са на само три пункта от челната четворка.

В западен Мидландс първото полувреме беше скучно и не предложи голове, но скоро след началото на втората част, Оливие Жиру изведе Челси напред. Французинът засече от въздуха от подаване отляво и след неубедителна намеса на стража на "вълците", топката премина голлинията му.

Преднината на гостите се задържа до 66-та минута, когато Даниел Поденс изравни не и без помощта на рикошет, който затрудни вратаря Менди.

Десет минути преди края на редовното време Уулвс получиха право да изпълнят дузпа за нарушение на Рийс Джеймс срещу Педро Нето. След преглед на ситуацията с ВАР обаче главният арбитър промени решението си и отмени наказателния удар.

Въпреки това в самия край на срещата Нето отново беше в центъра на събитията, когато завърши образцова контраатака на домакините, за да донесе първия им успех през декември.

Храм във Варна търси хранителни продукти и парични средства, за да помага на хора в нужда
НС прие доброволната военна служба - всеки до 40 години може да постъпи в армията