Везенков бе титуляр при загуба на Олимпиакос в Евролига

везенков все близо преподписване олимпиакос
21:50, 22.10.2021
Чете се за: 00:47 мин.

Олимпиакос загуби от ЦСКА Москва с 82:88 точки в мач от 5-ия кръг на Евролига. Александър Везенков бе титуляр за гостите и се отчете с 6 точки 5 борби и 1 асистенция за 31:20 минути игра.

През първата част гръцкият тим изгради преднина от 5 точки, но след силна втора четвърт домакините водеха с 10 точки на почивката.

Играчите на Георгиос Барцокас спечелиха както третата, така и четвъртата част, но уви не успяха да потушат изоставането си.

Най-резултатен в мача бе Тайлър Дорси с 32 точки.

В неделя (24 октомври) от 17:00 часа Олимпиакос гостува на Ираклис.

Френското правителство ще отпуска помощи заради поскъпването на горивата и инфлацията
Акция на СДВР в София срещу незаконно пребиваващи и разпространение на наркотици