Учениците в Община Дългопол излизат във втора грипна ваканция от днес до 2 март включително.
Директорите на учебните заведения са поискали тази мярка от РЗИ-Варна, след като отсъстващите са станали повече от една трета.
В Община Варна няма данни за подобна висока заболеваемост и не си изисква обявяване на епидемия. Директорите на училища имат автономното право да вземат подобно решение, когато болните ученици стана повече от 30 процента от общия състав.
Scorpions отбелязва 60 години от създаването си с юбилейно шоу тази вечер в София
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"