Юве с разгром срещу Лече, Роналдо с нов рекорд

10:29, 27.06.2020
Чете се за: 00:29 мин.
Европейски футбол

Ювентус разгроми Лече с 4:0 като домакин в първи мач от 28-ия кръг на Серия А. Всички попадения паднаха през втората част и бяха дело на Пауло Дибала, Кристиано Роналдо, Гонсало Игуаин и Матайс де Лихт. Гостите останаха с човек по-малко в 31-ата минута, когато директен червен картон получи Фабио Лусиони.

Футболистите на Маурицио Сари вече имат аванс от 7 точки пред втория Лацио, който приема днес Фиорентина. Лече допусна четвърта загуба и остава на 18-ото място с 25 точки.

Кристиано Роналдо записа нов рекорд в Италия. 35-годишният португалец вкара на 20-и отбор в Серия А, като не успявал да се разпише единствено срещу Киево. Тогава той пропусна дузпа, а "летящите магарета" изпаднаха в Серия Б.

През настоящия сезон Роналдо игра в 35 мача във всички турнири, като отбеляза 26 гола и даде 4 асистенции.

23:40, 24.07.2024
Лудогорец неутрализира Динамо Минск в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига
23:10, 24.07.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Илиан Илиев: Най-важното е, че след толкова години се връщаме в Европа
21:37, 24.07.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Валентин Илиев: Вярвам, че можем да постигнем добри резултати не само в утрешния мач, но и занапред
Протест срещу паметник на Линкълн във Вашингтон
Проф. Радка Аргирова: 8% от хората с коронавирус в България достигат тежко състояние, в света са около 12-15%