Според подадения сигнал извършител на деянието е майката на двете деца
Две деца са убити по особено жесток начин във Вакарел, община Ихтиман. Това потвърдиха за БНТ от МВР и прокуратурата. Сигналът е подаден малко преди 14.00 ч. Децата са били на 6 и 11 години.
Според подадения сигнал извършител на деянието е майката на двете деца, за която се твърди, че е избягала, а в последствие се е върнала и е задържана.

Извършен е оглед, а в момента се извършват процесуални изследвания и действия под надзора и ръководството на Окръжната прокуратура, обясниха от МВР.




„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите