ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Жена беше залята с киселина

bnt avatar logo от Наталия Николова
A+ A-
Чете се за: 00:49 мин.
У нас

Тази сутрин в центъра на Бургас 30-годишна жена беше залята с киселина. Пострадалата е с 20 процента изгаряния. В ранния следобед тя беше транспортирана  в “Пирогов”. Лекарите уверяват, че няма опасност за живота й. Габриела Георгиева е координатор на политическа партия в Бургас.

жена беше залята киселина

Тази сутрин в центъра на Бургас 30-годишна жена беше залята с киселина. Пострадалата е с 20 процента изгаряния. В ранния следобед тя беше транспортирана в “Пирогов”. Лекарите уверяват, че няма опасност за живота й. Габриела Георгиева е координатор на политическа партия в Бургас.

Инцидентът е станал около 8 и половина сутринта, минути след като жената е оставила детето си в близката детска градина.

Цветелина Рандева – говорител на ОД на МВР - Бургас: “При разминаване на бургаската улица Дебелт, срещу дом № 21 е пресрещната от мъж на средна възраст, който се е придвижвал с велосипед."

Киселината е засегнала най–вече участъци от гърба и седалището, дясната ръка и по–малко лицето. Габриела е настанена в реанимацията в Пирогов и в понеделник лекарите ще започнат оперативно лечение на най–силно засегнатите зони.

Доц. Румен Дяков – началник на Детска клиника по изгаряне, "Пирогов": "Жената е леко объркана. Страхува се, тъй като това е второ нападение над нея за около 1 седмица. Преди това е била нападната от непознати хора и е била бита с палки. Има синини по долните крайници и в момента, и то не малко."

За този предишен инцидент обаче Габриела Георгиева не е подала сигнал, съобщиха от бургаската полиция.

30-годишната бургазлийка няма криминално минало. Пред полицаите тя е заявила, че не познава днешния си нападател и не е получавала заплахи. По неофициални данни Габриела е била в лоши отношения с бащата на детето си, с когото живеят разделени. Работи се по няколко версии. Не се изключва нападението да има политически мотиви.

http://infocenter.bnt.bg/

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?