От днес започва едномесечна кампания за енергийна ефективност под наслов :"Консумирай ефективно, с пестявай прогресивно". Организатори са енергийни компании. Зад тях застават министерствата на околната среда и водите, на икономиката, енергетиката и туризма, както и Агенцията за енергийна ефективност. Промоционалната кампания обхваща 101 магазина в страната и ще продължи до 16 януари 2010 година.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"