От днес билетите за градския транспорт в Шумен поскъпват с 10 стотинки. Еднопосочен билет вече струва 80 стотинки. Транспортната фирма запазва цените на картите – 12 лева за ученици и 17 лева за пенсионери. Въпреки увеличението билетът в Шумен остава най-евтин в страната.
Велислав Величков, ПП: Премиерът трудно ще поеме риск без широка обществена подкрепа да се самопостави в ролята на Орбан
Даниел Вълчев: Въпросът е дали България има самочувствието да постави своите интереси
Илхан Кючюк: Дълги години сме били жертва на двойствеността на европейските политики
От 60 цента до 45 евро: Колко струва сянката по Черноморието това лято?
Екстремни жеги в Западна Европа: Затворени училища, температурни рекорди и извънредни мерки (СНИМКИ)