Премиерът коментира, че е разочарован заради отпадането на два от въпросите за рефендума.
Бойко Борисов, министър-председател: Завчера на Москов на здравната реформа едвам събраха 4-5 депутати от РБ. Вчера на реформата на Калфин - 10 души. Така че да се научат колегите от Реформаторския блок, че публично е хубаво да говорят, че са много големи демократи, но работата в парламента е да си седят на столовете. Когато си плануват пътуванията в чужбина, да знаят, че последните седмици се решават най-важните въпроси и трябва да са в залата. Мен ми омръзна ГЕРБ всеки ден да ги натискам да стоят само те в залата. Виждате какво става вечер, стоят до някое време, другите по 4-5, по 6 човека от 20 и няколко. Изведнъж ГЕРБ им е виновен за всичко. ГЕРБ му беше идеално да му приемат мажоритарния вот. Идеално ми е и с две ръце, защото ние сме мажоритарна партия. И трите въпроса съм готов с две ръце веднага да ги подкрепя, защото те са хем добри, хем чисто партийно изцяло устройват ГЕРБ. Съжалявам, че другите партии не подкрепиха предложението на президента.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа
Владислав Панев: Пътят към държавния фалит е постлан от добри политици, лошите политици изваждат държавата от него
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста