ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Издирват внука на Кирил Рашков

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:30 мин.
У нас

Районната прокуратура в Асеновград ще прецени дали да образува дознание по обвинение за закана с убийство срещу внука на Кирил Рашков, носещ неговото име.

издирват внука кирил рашков
Районната прокуратура в Асеновград ще прецени дали да образува дознание по обвинение за закана с убийство срещу внука на Кирил Рашков, носещ неговото име.

24-годишният младеж е обявен за общодържавно издирване още вчера, след като срещу него в полицията беше подадена жалба от Веселин Христев от Катуница. Мъжът твърди, че часове преди 19-годишният му племенник Ангел да бъде премазан, Кирил Рашков-младши, заедно с двайсетина души го заплашил, че ще го убие. За доказателство, внукът на ромския бос размахал сабя.

Това е вторият сигнал от Веселин Христев срещу ромската фамилия, свързан със събитията от 23 септември. Именно по негова жалба миналата седмица беше задържан и Кирил Рашков.

До момента от внука му обаче няма и следа. Още вчера полицаите са проверили всички имоти на семейството. Граничните власти също са нащрек, заради евентуален опит на Кирил Рашков-младши да напусне страната.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?