Обстановката в страната се нормализира, след като първият сняг вчера причини аварии и остави много населени места без ток. В момента без електричество е община Своге и четири населени места в кюстендилско.
Обстановката в страната се нормализира, след като първият сняг вчера причини аварии и остави много населени места без ток. В момента без електричество е община Своге и четири населени места в кюстендилско.
През последните 24 часа от Гражданска защита са отговорили на 180 сигнала и в момента няма населени места без телефонни връзки и с прекъснато водоподаване. 17 са сигналите, по които се работи за паднали дървета в столицата.
Тръмп: Сделка с Иран ще бъде подписана утре и Ормузкият проток ще бъде отворен
Загадката на Ботевите кости: Ще помогне ли ДНК анализ да бъде открит гробът на революционера?