Обстановката в страната се нормализира, след като първият сняг вчера причини аварии и остави много населени места без ток. В момента без електричество е община Своге и четири населени места в кюстендилско.
Обстановката в страната се нормализира, след като първият сняг вчера причини аварии и остави много населени места без ток. В момента без електричество е община Своге и четири населени места в кюстендилско.
През последните 24 часа от Гражданска защита са отговорили на 180 сигнала и в момента няма населени места без телефонни връзки и с прекъснато водоподаване. 17 са сигналите, по които се работи за паднали дървета в столицата.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение