Неправителствените организации "Граждани за Рила" и "За да остане природа в България" обявиха, че ще сезират ДАНС за незаконни строежи и заменки в страната.
Неправителствените организации "Граждани за Рила" и "За да остане природа в България" обявиха, че ще сезират ДАНС за незаконни строежи и заменки в страната.
Еколозите заявиха вчера във Варна, че ще предоставят на ДАНС документни доказателства за незаконни строежи в защитени местности и заменки на терени в цялата страна. Те обявиха, че писмото до агенцията ще бъде внесено днес.
Първите сигнали, които ще бъдат подадени са за общините Сапарева баня, Самоков и Смолян. Представители на двете организации обявиха, че имат готовност да предоставят на ДАНС документи и за незаконни действия по Черноморието, в Лудогорието, Странджа, Пирин и Родопите. Във Варненско проблемни зони са Камчия и Казашко.
Финансовият министър: Очаквам спад на цените по бензиностанциите в обозримо бъдеще
Преди преговорите в Исламабад: Тръмп предупреди Иран за таксите за Ормузкия проток
Израел и Ливан започват преговори в началото на следващата седмица във Вашингтон
Мисията "Артемис II" е към своя край: Астронавтите са готови за завръщане на Земята