Надежда от Дупница, която спечели играта на БНТ и продуцентите на сериала "Дързост и красота", вече се радва но наградата си! Три верни отговора на въпроси около сюжета на сериала и късмет при тегленето на имената на участниците в компютъра осигуриха за Надя и нейния съпруг Тихомир три незабравими дни в Монте Карло, участие в официалната церемония по откриването на 52-ия фестивал за телевизионни филми, официален обяд със звездите на "Дързост и красота" и 200 евро джобни.
Надежда:
- Много се зарадвах и не можах да повярвам, че се случва на мен.
Тихомир:
- Не мога да повярвам и все още се чудя дали това ще бъде истина, но ни взеха вече багажа - така че там сме!
Целувки за довеждане с най-близките приятели и приказката започва. Специална Лимузина, наета от екипа на Дързост и красота посреща Надя и Тихо на летището в Ница и сле кратка разходка из най- красивите места в Монте Карло ги отвежда до хотела. Вече съмнение няма - мечтата става реалност
Надежда:
- Чувството е неописуемо, просто е невероятна красота, никога не сме вярвали, че такова нещо точно на нас може да се случи!
Тишо:
- Страхотно е, пожелавам го на всички.
От маркетинг мениджъра на "Дързост и красота" Надя и Тихо получават още подаръци и покани за официалното откриване на телевизионния фестивал.
След толкова подаръци, по-късно днес Надя и Тишо ще могат да сбъднат още една своя мечта - да се запознаят лично с една от главните героини в сериала Тейлър и с още много звезди от "Дързост и красота".
Надя ни разказа, че гледа най-дълго излъчваният сериал по света и у нас още от първата серия, показана в България през 1993 година. А любимите й герои са Рич и Брук.
Кризата с боклука: Пореден уикенд доброволци почистват различни райони в София