ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Апелативният съд даде ход на делото Белнейски

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:31 мин.
У нас

Пловдивският апелативен съд даде ход на делото, образувано по жалбата на Лазар Колев, единственият признат за виновен в убийството на сестрите Белнейски преди 7 години.

апелативният съд даде ход делото белнейски

Пловдивският апелативен съд даде ход на делото, образувано по жалбата на Лазар Колев, единственият признат за виновен в убийството на сестрите Белнейски преди 7 години.

Върховният касационен съд върна делото за втори път на Пловдивския апелативен съд с указания как да протече съдебното следствие. Нервите на осъдения на доживотен затвор Лазар Колев не издържаха и по време на разпита на следователя от Националната следствена служба Христо Николов, който за първи път застава пред съда, Колев се нахвърли върху него с реплики: "Ти ли не знаеш, вие сте схемаджии. Как така нямате записи, стига сте лъгали!". Същото направи и майката на подсъдимия. Тя заяви, че синът й невинен и се надява той да се прибере с нея вкъщи.

Вижте видеото с подробности за случващото се в съдебната зала от нашия репортер Сашка Пушкова, както и реакциите на адвокат Димитър Марковски, свидетеля Владимир Славов - Иширковеца и майката на сестрите - Фани Белнейска.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?