Бих искал да сигнализирам за замърсяване в дерето между кв. Възраждане 1 и Възраждане 2 в гр. Варна. В дерето тече черна вода. Приложил съм снимкиq направени от майка ми днес от мостчето над детска градина "Делфинче".
Сигнализирал съм в Басейнова Дирекция Варна и в РИОСВ, но пиша и на Вас с надеждата, че ако отразите случващото се по-бързо ще се открие причината и ще се изчисти замърсяването.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг