ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Домашен арест за обвинените в убийството на Тодор

Чете се за: 00:28 мин.
У нас

Окръжният съд във Враца постанови домашен арест за братя Дамянови, обвинени в убийството на 18-годишния Тодор. Магистратите не мислят, че е необходима по-строга мярка.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Протестиращи блокираха движението пред Съдебната палата във Враца, решението подлежи на протест и обжалване пред Софийския апелативен съд.

Десетки русенци също са се събрали пред Съдебната палата в града в подкрепа на близките и роднините на пребитото до смърт 18-годишно момче във Враца. Хората настояват и за справедлива присъда за двамата братя Иван и Десислав Дамянови.

Братята твърдят, че са се опитали да помогнат на Тодор, когато е паднал, проверявали са дали не си е глътнал езика, също така в съдебната зала казаха, че някой е скрил бокса, с който Тодор е нападнал обвиняемите.

Все още не е готова съдебно-медицинската експертиза за конкретната причина за смъртта на Тодор.

;

Братята изказаха съболезнования на семейството на Тодор, но отново казаха, че не са виновни за трагедията. Съдия Снежа Наумова пък обвини обществото в натиска над съда, на което съда не се е поддал.


ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?