Президентът Барак Обама обича да казва, че Белият дом е "домът на народа". Сега народът вече може да разгледа помещенията, в които живее държавният глава, съобщава Асошиейтед прес.
Уникални снимки, публикувани от сп. "Architectural Digest" , разкриват пространството на втория етаж на Белия дом, което Обама и неговото семейство наричат свой дом.
Стаите са обзаведени от вътрешния дизайнер Майкъл Смит, който също се е погрижил за интериора на Овалния кабинет на Барак Обама. Първата дама на САЩ Мишел довери, че Смит е направил така, че семейството й да почувства Белия дом като свое жилище.
В президентската спалня, издържана в сив цвят, има старинно канапе, легло покрито със завивки от италиански лен, ниски масички от всяка страна на леглото - едната със семейни снимки, а другата с книги на плота. В обзавеждането са включени канапета и диван, обособяващи отделно пространство.
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра