Здравейте, прикачени са снимки от столична улица "проф. Г. Павлов", между вход А и Б на бл. 230, лицето на блока е на "бул. Ш. Проход", а въпросната улица е на гърба на блока. Повечето шахти в София са в подобно състояние!
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг