Паднало дърво, натежало от снега, смачка автомобил, паркиран пред блок в кв. Красно село в София. Щетите по колата са видими. Кадрите ни изпрати Мартин Петков, който уточни, че рано сутринта дървото е било разчистено.
Подобни гледки можеха да се видят късно снощи и рано тази сутрин и в други столични квартали.
Колите, паркирани пред блок на кръстовището на "Гоце Делчев" и "Костенски водопад", също осъмнаха затрупани от паднали дървета. Снимката е на Емил Тодоров.
200 са общо получените сигнали в аварийно спасителното звено от началото на снеговалежа в София, съобщи за БНТ неговият директор Краси Димитров. Досега са обработени около 50 сигнала.
От Общината съветват собствениците на леки автомобили да застраховат имуществото си.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата