Пациенти с решения от ТЕЛК ще внесат в Министерство на здравеопазването индивидуални молби срещу новата наредба за медицинска експертиза. Тя предвижда комисиите да оценяват намалената работоспособност само по основното заболяване, а експертизата да се извършва предимно по документи. До момента хората с увреждания са събрали над 20 индивидуални жалби.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема