Евровизия започва утре, а след 3 дни е вторият полуфинал, когато на сцената в Стокхолм Поли Генова ще изпее песента си "Ако любовта беше престъпление".
Късно снощи българската представителка на Евровизия и ръководителят на делегацията ни в Швеция Йоана Левиева-Сойър минаха по червения килим на откриващата церемония на конкурса. След това Поли изпя песента си и на сцената на Евроклуб в Стокхолм. България ще вземе участие в най-гледаното музикално шоу на 12 май под номер 12. Спектакълът ще гледаме на живо по БНТ1 и БНТ HD.
;
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк