Блестяща идея на група младежи да превърнат мрачния подлез на ул. "Светослав Тертер" и бул. “Цариградско шосе” във филмов подлез. Винаги с удоволствие минавам от там с малката си дъщеричка, когато ходим на разходка в Борисовата градина. Радвам се, че мога да ѝ разкажа кои са актьорите, изрисувани на стените.
Крайно време е да има повече подобни места в София!
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг