Всички клиенти на електроразпределителното дружество в Североизточна България могат да засекат сами електромерите си до 5-и юли, сряда, във връзка с поскъпването на тока от началото на месеца.
Компанията дава възможност на желаещите клиенти сами да запишат показанията на електромера си и да декларират данните в удобен за тях клиентски център, на клиентския телефон или на електронната поща на дружеството. Необходимо е да бъдат посочени, освен данните, клиентски и абонатен номер. Индивидуалното подаване на показания не отменя редовния отчет, който извършват служителите на „Енерго-про“, които работят по редовния си график. Фактурите, които клиентите ще получат за този месец, ще имат два периода – до 30 юни по старите цени и от 1 юли – по новите. Съгласно регламентираната методика потребеният ток ще разделен пропорционално на дните преди и след промяната на цената на база среднодневна консумация.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите