Искам да сигнализирам за опасно дърво в центъра на София което може да отнеме човешки живот.
Опасното дърво се намира срещу Мол София на бул. Александър Стамболийски.
Бившия техникум Сталин.
Наистина трябва да се вземат сериозни мерки, защото под въпросното дърво с изсъхнали дебели клони минават доста хора. И то е потенциално опасно!!!
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг