Затворен е пътят Перник - Радомир от кв. "Бела вода", съобщи кметът на Радомир Пламен Алексиев. Движението се пренасочва през автомагистрала "Струма".
Възстановено е електрозахранването на радомирските села Байкалско и Драгомирово, а частично в селата Дебели лаг, Гълъбник, Стефаново, Негованци и Бобораци. Все още без ток са Копаница, Друган, Касилак и Житуша.
От дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" съобщиха, че няма ток и в селата в община Перник Планиница, Лесковец и Черна гора.
Снегът в Пернишко продължава да вали, придружен със силен вятър. Тежка е ситуация в област Русе, малко са населените места с ток
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър