ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Айнтрахт почете паметта на загиналите фенове на Левски

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:30 мин.
Футбол
айнтрахт почете паметта загиналите фенове левски
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

Айнтрахт Франкфурт изрази дълбоката си съпричастност към близките на загиналите привърженици на Левски в пътния инцидент, който се случи вечерта след двубоя между двата тима на Националния стадион „Васил Левски“.

Носителят на Лига Европа за 2022 година публикува и съобщение на български, което гласи: „Ние изказваме дълбоката си съпричастност към близките и клуба. Бъдете силни“.

„Трагично събитие в София: На път за вкъщи вчера вечерта четирима привърженици на Левски загубиха живота си при тежък пътен инцидент. Изразяваме дълбокото си съчувствие към семействата им и ПФК Левски София и им желаем сила“, написаха „орлите“ на официалния си профил в X.

Припомняме, че четирима привърженици на Левски загубиха живота си при удар на кола в камион до отклонението за Троян и Ловеч. Четиримата запалянковци се прибирали от първия плейоф за влизане в групата на Лигата на конференциите, който завърши при равенство 1:1.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?