Анди Мъри беше избран за тенис отбора, който ще представя Великобритания на Олимпиадата в Токио. 34-годишният състезател ще участва на сингъл, както и на двойки заедно с Джо Солсбъри.
Медиите на Отрова посочват, че в тима място не е намерил Джейми Мъри, докато при дамите ще се състезава дуото Хедър Уотсън и Джоана Конта.
Другият представител на Великобритания в мъжкия тенис е Дан Евънс.
Олимпийските игри ще започнат на 23 юли и ще продължат до 8 август.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата