Старши треньорът на Монтана с коментар след равенството със Септември.
Старши треньорът на Монтана Атанас Атанасов сподели мнението си след равенството със Септември (1:1) в "Драгалевци".
"Имахме достатъчно положения. Заслужавахме да победим на фона на играта, но показахме стари слабости. Вкарахме гол, но след получаване на такъв. Продължаваме да играем и да се борим за оставане в групата. Не са се изчерпали шансовете ни.
С работа трябва да неутрализираме ситуацията. Хората, които трябва да решават мачовете, са длъжни да вдигнат увереността си. Имахме добри атаки в дясната зона, но не успяхме да стигнем до отбелязване на повече голове", каза Атанасов.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа