България надви Италия с гол в последната минута и се класира за 1/4-финалите на Евро 2022 по минифутбол

българия надви италия гол последната минута класира финалите евро 2022 минифутбол
Снимка: БА Минифутбол
19:18, 08.06.2022
Чете се за: 00:57 мин.

Българският национален отбор по минифутбол се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство в Кошице, Словакия, след като надигра състава на Италия с гол в последната минута на редовното време.

"Лъвовете" се наложиха над "скуадра адзура" с 2:1, като в самия край Любомир Генчев донесе успеха на нашия тим. Иначе Ангел Рахов откри в 27-ата минута и макар българският тим да контролираше мача, допусна изравняване.

Въпреки това, финалният натиск си каза думата и след удар на Спас Милушев, вратарят изби, но после Генчев довкара.

Националите ни се изправят срещу тима на Франция в двубой от четвъртфиналите, който ще се играе утре.

Проливен дъжд и в Благоевград (СНИМКИ + ВИДЕО)
Тошко Йорданов: Има достатъчно документи какви ги върши Кирил Петков за Северна Македония