Ръководството на Черно море поиска да бъде направена допинг проверка за баража с Арда, който ще прати един от двата отбора в новосъздадената Лига на конференциите.
"Моряците" изразиха своите претенции с публикация в официалния си сайт.
За целта ръководителите на "Тича" ще пуснат официално писмо до Антидопинговия център с желание играчи и на двата тима да бъдат проверени за забранени субстанции след последния съдийски сигнал в Кърджали.
Баражът между Арда и Черно море е в неделя, 30 май, от 19.00 часа.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите