Халфът си тръгва след два сезона и спечелена Купа на България, клубът потвърди и вече обявената раздяла с капитана
ЦСКА официално обяви, че се разделя с Илиан Илиев, чийто договор изтича и няма да бъде подновен. Халфът напуска "червените“ след два сезона, в които изигра 60 мача и отбеляза 5 гола, като спечели и Купата на България през изминалата кампания.
Клубът изрази благодарност към футболиста за професионализма и отдадеността му, подчертавайки, че той остава част от "армейското“ семейство със своя принос към отбора.
От ЦСКА потвърдиха и раздялата с Иван Турицов, за която вече бе съобщено. Дългогодишният защитник и бивш капитан напуска след седем години в клуба, в които записа 222 мача и спечели два трофея за Купата на България.
"Червените“ пожелаха успех и на двамата футболисти в бъдещите им предизвикателства.
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър