Поражение за българския тенисист в Исламабад.
Динко Динев отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис от сериите „Чалънджър 50“ на твърда настилка в Исламабад (Пакистан) с награден фонд от 60 хиляди долара.
Динев и Матиас Уйвари (Австрия) загубиха от поставените под №4 Доминик Палан (Чехия) и Денис Евсеев (Казахстан) с 4:6, 2:6 за 50 минути. Те пропиляха аванс от 3:1, а след 4:4 загубиха осем от следващите десет гейма и напуснаха надпреварата.
21-годишният българин все пак заработи 310 долара и 9 точки за световната ранглиста при дуетите.
Динев вчера беше елиминиран и във втория кръг на сингъл.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата