Фен нахлу и прекъсна за кратко Франция – Швейцария (Снимки)

фен нахлу прекъсна кратко франция ndash швейцария снимки
22:53, 28.06.2021

Двубоят между Франция и Швейцария от 1/8-финалите на Евро 2020 беше прекъснат през първото полувреме. Причина за кратката пауза беше нахлул фен на терена.

При резултат 1:0 в полза на швейцарците привърженик навлезе на тревата, но стюардите на Националния стадион в Букурещ много бързо успяха да го неутрализират и изведат навън.

Минута по-късно срещата беше подновена.

Любопитен факт е, че привърженикът, потърсил слава по този начин, беше през цялото време с маска на лицето.

Единственото попадение през първото полувреме реализира Харис Сеферович в 15-ата минута.

Това не е първото нахлуване на терена по време на мач от Евро 2020. Срещата между Белгия и Финландия (2:0) в груповата фаза беше прекъсната от момиче, нахлуло на терена, успявайки да се промъкне през охраната на „Газпром Арена“ в Санкт Петербург.

Още един фен нахлу на терена на двубоя Русия – Дания (1:4), който се игра на „Паркен“ в Копенхаген. Младежът носеше фланелка на Сборная, но бързо беше заловен от стюардите.

Снимки: БГНЕС