Поражение за българската тенисистка в Турция.
Гергана Топалова отпадна на полуфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 30 хиляди долара.
26-годишната българка и представителката на домакините Берфу Дженгис загубиха от поставените под №2 в схемата Дженифър Руджери и Аурора Дзантедески (Италия) с 4:6, 3:6 за 80 минути.
Първият сет беше изключително равностоен, но Топалова и Дженгис загубиха подаването си в десетия гейм, което се оказа решаващо за изхода в него. Във втората част те изостанаха с 0:5 и не успяха да наваксат, отпадайки от надпреварата.
Българката има шест титли на сингъл и пет на двойки в кариерата си от турнирите на Международната федерация по тенис (ITF).
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите