Двубоят ще се проведе във вторник.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще започне участието си на турнира от сериите ATP 250 в Майорка на тревни кортове срещу австралиеца Марк Полманс, който мина през квалификациите.
Световният №360 надделя над Абедала Шелбайх с 6:3, 7:6(4) и заслужи правото да се изправи срещу Димитров. Това ще бъде първи двубой между двамата.
При успех в откриващия си мач бившият №3 в света ще срещне на осминафиналите победителя от сблъсъка между Корентен Муте и Мартон Фучович.
Григор Димитров ще стартира участието си във вторник.
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Лаят на кучето насочил спасителите към тялото на загиналата в Пирин туристка