Българката е единствената националка, която беше заявена на турнира
Националката Христомира Поповска загуби в първия кръг на международния турнир по бадминтон от сериите "Internatonal challenge" в Кампала (Уганда), който е олимпийска квалификация за Париж 2024.
На старта на основната схема на единично жени българката отстъпи пред Виктория Дабчинска (Полша) с 13:21, 21:15, 10:21 за 52 минути.
Поповска е единствената националка, която беше заявена на турнира.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите