53-годишният специалист е загубил подкрепата на поне половината съблекалня след поражението от Нюкасъл
Футболистите на Манчестър Юнайтед продължават да бъдат разочаровани от работата си с мениджъра на отбора Ерик тен Хаг, съобщава Скай Спортс.
53-годишният специалист е загубил подкрепата на поне половината съблекалня след поражението от Нюкасъл с 0:1 в събота от 14-ия кръг от Висшата лига на Англия. Много играчи са недоволни от стила на игра на "червените дяволи". Част от футболистите не харесват някои от упражненията по време на тренировките, отнасящи се до физическата подготовка.
Друга причина за разочарованието в състава на Юнайтед е продължаващият конфликт между Тен Хаг и халфа Джейдън Санчо, отстранен още през септември.
Нидерландецът ръководи Манчестър Юнайтед от юли 2022 година. След 14 кръга 20-кратните шампиони на Англия са на седмо място в класирането във Висшата лига с актив от 24 точки. "Червените дяволи" са на четвърто място в своята група в Шампионската лига с 4 пункта от 5 срещи.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
МВнР получи нота от посолството на Иран заради възможното разполагане на самолети на САЩ на летище Безмер
Комисията по отбрана одобри разполагането на 8 американски самолета и на 250 военни на летище Безмер
На бюджетната комисия в НС: Новият начин за определяне на трудовия стаж почасово ще влезе в сила от Нова година